Szafa modnego mężczyzny w teatrze i nie tylko

O tym co powinno mieścić się w szafie każdej, modnej kobiety napisano już wiele. Natomiast stosunkowo rzadko zaglądamy do męskiej garderoby. Co powinno znaleźć się w takiej szafie? O jakich ubraniach, dodatkach i butach nie powinien zapomnieć żaden Pan, który chce ubierać się modnie i czuć komfortowo w każdej sytuacji? Oto pięć podstawowych rzeczy, które w męskiej szafie znaleźć się powinny:

  1. Garnitur – to nieodłączny element garderoby każdego mężczyzny. Nawet jeśli praca nie wymaga codziennego noszenia garnituru, to jednak od czasu do czasu pojawiają się okazję, które wymagają jego włożenia. Dlatego właśnie warto odwiedzić sklep z garniturami w Lublinie lub stronę – http://www.ewtex.pl/sklepy/outlet-center-lublin.html i wybrać odpowiedni garnitur dla siebie. Odwiedzając sklep z garniturami w Lublinie możemy także liczyć na fachową poradę.
  2. Eleganckie buty – zwane także przez niektórych „lakierkami”. Od razu powiedzmy to głośno – eleganckie buty wcale nie muszą być lakierowane. Powinny natomiast być odpowiednio dobrane do garnitury. Bezpiecznym rozwiązaniem niemal do każdego garnituru będą czarne skórzane buty. Ich zaletą jest trwałość, to że dobrze układają się do nogi oraz to, że kolorystycznie pasują do niemal każdego garnituru.
  3. Elegancka kurtka – jeśli przyjdzie nam założyć garnitur zimą, to dobrze jeśli oprócz butów, również kurtka będzie do niego pasowała. W tym względzie nie musi być to kurtka, równie dobrze może być to płaszcz. W dużym skrócie powinno być to okrycie wierzchnie pasujące do garnituru.
  4. Golf – w tym sezonie golfy są zdecydowanie w modzie. Zarówno w stylizacjach kobiecych, jak i męskich coraz częściej się one pojawiają. Panowie mogą włożyć golfy do marynarki tworząc ciekawą kreację lub ubierać je samodzielnie, bądź do kamizelki. Każda kombinacja golfa będzie na czasie. Można go założyć do jeansów lub eleganckich spodni „w kantkę” – zawsze będzie dobrze wyglądał.
  5. Jeansy – spodnie, których chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Przydadzą się w mniej oficjalnych stylizacjach.